Opis :
Sadržaji sobe :
Opis :
Sadržaji sobe :
Opis :
Sadržaji sobe :
Check in | Check out | Cena |
---|---|---|
15.06. | 31.10. | 90.00€ |
Check in | Check out | Cena |
---|---|---|
15.06. | 31.10. | 100.00€ |
Check in | Check out | Cena |
---|---|---|
15.06. | 31.10. | 110.00€ |
HAUS ELENA se nalazi u mestu Palio Tsifliki i nudi gostima da se opuste i uživaju u baru, vrtu i privatnoj plaži.
Kompleks ima 12 potpuno opremljenih apartmana.
Neke jedinice su klimatizovane i uključuju popločani deo dvorišta i / ili prostor za sedenje s TV-om ravnog ekrana. Gostima hotela na raspolaganju je terasa. Najbliži aerodrom je Megas Aleksandros, a objekat nudi uslugu prevoza do aerodroma uz doplatu.
Usluge i sadržaji
• Klima uređaj
• TV, WiFi internet
• Čajna kuhinja, posuđe, šporet, frižider
• Vrt, terasa, oprema za roštilj
• Recepcija, bar, prevoz od/do aerodroma (uz doplatu), usluga pranja veša (uz doplatu), svakodnevno čišćenje, hol / TV sala
• Dečiji krevetac na zahtev, kućni ljubimci dozvoljeni na zahtev
• Kupatilo, fen za kosu
• Parking
Palio je obalno predgrađe opštine Kavala. Njegovo najstarije ime bilo je Paleo Tsifliki i odatle je nastalo današnje ime. Nalazi se oko 10 km zapadno od Kavale. U prošlosti su se uglavnom sastojale od vikendica, ali poslednjih godina intenzivno se grade građevinske aktivnosti koje su uključivale i kuće za odmor.
Takođe, u letnjem vremenu delimično raste turizam u okolini zbog lepih i čistih plaža. Mesto Palio je uspelo da sačuva svoju tradiciju, pa je iz tog razloga turistima baš ovo mesto postalo prava atrakcija.